مرجع رسمي مقالات لوازم آرايش مرجع رسمي مقالات لوازم آرايش .

مرجع رسمي مقالات لوازم آرايش

كرم‌پودر گياهي صحيح فرماييد !

 بهترين كرم پودر
كرم‌پودر گياهي صحيح فرماييد !
كرم‌پودر گياهيكرم‌پودر از آن گونه مواد پيرايش ميباشد كه مصرف هميشه آن علاوه بر آنكه به پوست به شدت زخم ميزند، اعتيادزا هم ميباشد.در شرايطي‌كه براي مدتي از كرم پودر استعمال فرمائيد ديگر نمي‌توانيد فارغ از آن از خانه بيرون گرديد اعتماد‌به‌نفس خودتان را از دست مي‌دهيد و شم مي كنيد پوستتان خشن ميباشد. براي اينكه به آن عادت نكنيد و يا اين كه اذن دهيد پوستتان يه خرده خودش را ترميم نمايد خودتان كرم پودر بسازيد دراين‌صورت هم پوستتان زيباتر و بهتر مي شود و هم پيرايش روزانه‌اتان را داريد.
همگي ميدانيم كه در خصوص پوست و پيرايش صحبت زدن به هيچ عنوان طنز‌بردار و ريسك‌پذير وجود ندارد. ولي آدميزاد زاده عادت ميباشد و به هر چيزي عادت مينمايد. اين كرم‌پودر ممكن ميباشد مثل خيلي از كرم‌پودرهاي لوكس تمام ايراد و فرج پوست را نپوشاند البته رنگ زيبايي دارااست و افرادي كه از رنگ پوست خويش راضي نيستند ميتوانند از آن استعمال نمايند.
همينطور شما مي‌توانيد در‌اين كرم پودر به ذوق وسليقه خويش معيار رنگ آن را معدود و زياد فرمائيد و مهم‌ترين نصيب داستان اين ميباشد كه به پوستنان امداد كرده‌ايد خودش را تجديد بنا نمايد. به لهجه بي آلايش هم پيرايش بي نقص با كرم پودر داريد هم يك ماسك مقوي و موءثر براي پوستتان.

مواد تشكيل دهنده اين كرم‌پودر را كليه در آشپزخانه دارا هستند و تنظيم آن آسانترين نصيب ماجراست.
اردمي
ماده اصلي اين مخلوط پودر دارچين ميباشد. تمامي مي دانيم كه دارچين براي پوست فوق‌العاده ميباشد ولي برخي‌ها به آن آلرژي دارا‌هستند و يا اين كه مصرف آن روي پوست تحت عنوان ماسك سبب ساز سرخي پوستشان مي‌گردد به اين ترتيب پيشين از هر چيز مطمئن گرديد كه‌اين واقعه براي شما نمي‌افتد. براي اطمينان مي توانيد مقدار خيلي مقداري از اين مخلوط را صحيح نماييد و چندبار استعمال نمائيد تا از اثرات آن مطمئن گرديد.
تركيبات كرم پودر گياهي
۱-پودر اروروت(يك دسته گياه نشاسته‌اي) در صورتي‌كه از اين پودر در منزل نداريد نشاسته ذرت را جايگزين نماييد.
۲-يك قاشق غذاخوري براي پوستهاي پر‌نور و دو قاشق خوراك‌خوري براي پوستهاي تيره تركيبي از پودر كاكائو، دارچين، جوز هندي تمامي اينها تماما قابل انعطاف ويك دست باشند

۳-روغن نارگيل، يا اين كه زيتون و يا اين كه جوجوبا هر يك كه مايليد. ولي اينجانب براي رايحه بهتر نارگيل را سفارش مي كنم.
شيوه تهيه و تنظيم كرم پودر گياهي:
در آغاز پودرها را باهم خوب تركيب نماييد تا مخلوط رنگي كه دوست داريد به دست بيايد براي همين هم واحد سنجش دارچين و كاكائو را ظريف نگفتم تا به اختيار خودتان باشد و بعد از آن با ۵ قطره روغن(هر مورد كه مايليد) استارت نماييد ادغام را هم بزنيد در شرايطي كه مي خواهيد كرمتان چربتر باشد به اختيار روغن را قطره به قطره بيش تر فرماييد.
مي توانيد روغن كمتر بزنيد و به جايش قبلي از مصرف از كرم مرطوب كننده استعمال فرمائيد( به طور كامل ذوق وسليقه‌اي ميباشد توصيه اينجانب صرفا به عبارتي ۴ يا اين كه ۵ قطره كوچك ميباشد) آن گاه با فرچه رژ سيرتكامل از كرم‌پودر به صورتتات بزنيد مواظب باشيد زياد روي فرچه پودري نشود با هربار فرچه را پودري كردن آن را يه خرده در ظرفش حركت دهيد.استعمال ازاين كرم‌پودر بستگي به ذوق و سليقه شما داراست البته به تجربه‌اش مي‌ارزد به خصوص كه تركيبات آن خواص درماني و تقويت‌كننده هم دارا‌هستند.


برچسب: بهترين كرم پودر،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۷:۱۵ توسط:حامد موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :